Inowrocław

Inowrocław

Witaj w Inowrocławiu!

Inowrocław to urokliwe miasto położone w sercu Kujaw, które zachwyca swoją bogatą historią, malowniczymi krajobrazami i licznie zachowanymi zabytkami. Zapraszamy Cię na wyjątkową podróż po tym magicznym miejscu, gdzie historia splata się z nowoczesnością, tworząc niepowtarzalny klimat.

Atrakcje Inowrocławia

1. Pomnik Jana Kasprowicza

Ten monumentalny pomnik, usytuowany na skraju Parku Solankowego, upamiętnia wybitnego polskiego poety Jana Kasprowicza, który był związany z Inowrocławiem.

2. Jezioro Solińskie

Inowrocław słynie z pięknych jezior, a Jezioro Solińskie to jedno z najbardziej malowniczych. To doskonałe miejsce na spacery, wędkowanie oraz aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.

3. Muzeum Solankowe

Poznaj tajemnice solankowych kąpieli w Muzeum Solankowym. To fascynujące miejsce, gdzie możesz dowiedzieć się więcej o historii i właściwościach soli oraz tradycji związanych z kuracją solankową.

4. Teatr im. Aleksandra Fredry

Jeśli interesują Cię kulturalne atrakcje, koniecznie odwiedź Teatr im. Aleksandra Fredry. To miejsce, gdzie można zobaczyć różnorodne spektakle teatralne, koncerty i inne wydarzenia artystyczne.

5. Park Miejski im. Jana Kasprowicza

Park Miejski im. Jana Kasprowicza to oaza zieleni i spokoju, idealna na relaksujący spacer czy piknik z rodziną i przyjaciółmi. Ciesz się pięknem natury i odpocznij od zgiełku miasta w tym urokliwym parku.

Zaplanuj swoją podróż do Inowrocławia

Zapraszamy Cię do odkrywania wszystkich atrakcji, jakie oferuje Inowrocław. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem historii, przyrody czy kultury, znajdziesz tutaj coś dla siebie. Spędź niezapomniany czas w Inowrocławiu i zanurz się w jego niezwykłym uroku!

Kontakt

„Leszyce 17” Agroturystyka Całoroczna

Leszyce 17

86-060 Nowa Wieś Wielka (niedaleko Bydgoszczy)

W celu rezerwacji proszę o kontakt telefoniczny:

Tel. 600-142-994 lub 693-291-904.

Agroturystyka Nowa Wieś Wielka, noclegi Nowa Wieś Wielka, noclegi Bydgoszcz, noclegi okolice Bydgoszczy

Przewiń do góry