Noclegi, pokoje

Noclegi, pokoje

Do dyspozycji gości są pojedyncze pokoje z dostępem do kuchni i jadalni lub cały dom z pełnym wyposażeniem.

W obiekcie znajduje się 5 pokoi z łazienkami, salon z wyjściem na taras, oraz w pełni wyposażona kuchnia. Łącznie posiadamy od 14 do 18 miejsc noclegowych.

Istnieje również możliwość wstawienia dostawki. W każdym pokoju znajduje się telewizor oraz internet bezprzewodowy.

Cena za nocleg:

W przypadku wynajmu całego obiektu na weekend cena 1500 zł/dobę

Agroturystyka

Dla wielu osób Agroturystyka Leszyce to miejsce w otoczeniu przyrody, które ze względu na bliskość natury stanowi doskonałą opcję na wypoczynek z rodziną czy w gronie przyjaciół w okolicach takich miast jak Bydgoszcz, Inowrocław, Solec Kujawski czy Nowa Wieś Wielka.

Tanie pokoje dla firm

Nasz obiekt doskonale sprawdza się też jako baza noclegowo-wypoczynkowa dla pracowników firm. Wychodząc na przeciw potrzebom klientów, oferujemy noclegi dla pracowników. Noclegi dla firm w Leszyce17 z pewnością wpłyną pozytywnie na pracowników. Po pracy w okolicznych miejscowościach będą mogli wypocząc na łonie natury, zrelaksować się w uroczej altanie, łowić ryby, uprawiać rekreacyjnie sport czy  zorganizować grilla. Oferujemy tanie pokoje dla firm w Bydgoszczy, pokoje dla firm w Solcu Kujawskim, także pokoje dla firm z Nowej Wsi Wielkiej, komfortowe oraz przestronne pokoje dla firm w Inowrocławiu.

Noclegi dla pracowników

Nasi goście mogą organizować spotkania przy grillu, relaksować się łowiąc ryby w stawie, uprawiając rekreacyjny sport, czy po prostu korzystać z łona natury. Wielu pracowników tak bardzo ceni sobie nasz obiekt, że zostaje także na weekendy. Dostajemy liczne pozytywne komentarze, a noclegi dla pracowników w Leszyce17 są uznawane za jedne z najlepszych w okolicy. Oferujemy noclegi dla pracowników w Bydgoszcz, noclegi dla pracowników w Nowej Wsi Wielkiej. Nasze położenie doskonale sprawdzi się też jako noclegi dla pracowników w Inowrocławiu, czy noclegi dla pracowników w Solcu Kujawskim.

Pensjonat

Dzięki wygodnym pokojom, odpowiednio wyposażonym, z telewizorem oraz dostępem do internetu, nasz obiekt często określany jest jako pensjonat. Wg wielu opinii (porównaj opinie w Google) można wnioskować, że jesteśmy najlepszym pensjonatem w Inowrocławiu, najlepszym pensjonatem w Złotnikach Kujawskich i najlepszym pensjonatem w Nowej Wsi Wielkiej.

 

Hotel

Definicja hotelu jest bardzo szeroka, a obiekty jak nasz często są bardziej cenione niż niejeden hotel w Inowrocławiu, Lubostroniu, Złotnikach Kujawskich, Nowej Wsi Wielkiej czy nawet w Bydgoszczy. To zawsze nas bardzo cieszy.

Przyjedź do nas, przekonaj się, że nasz obiekt to wszystko w jednym Leszyce17  to hotel, pensjonat, agroturystyka, tanie pokoje dla pracowników czy noclegi dla firm. Nieistotn jak zdefiniujemy i nazwiemy nasz obiekt, pewne jest, że spełni różnorakie oczekiwania, spędzone tu chwile będą niezapomniane!

Kontakt

„Leszyce 17” Agroturystyka Całoroczna

Leszyce 17

86-060 Nowa Wieś Wielka (niedaleko Bydgoszczy)

W celu rezerwacji proszę o kontakt telefoniczny:

Tel. 600-142-994 lub 693-291-904.

Agroturystyka Nowa Wieś Wielka, noclegi Nowa Wieś Wielka, noclegi Bydgoszcz, noclegi okolice Bydgoszczy

Przewiń do góry